• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

  • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

  • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

  • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

  • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

  • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

  • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

  • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

  • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Filantropia

Na podstránkach v tejto sekcii vyberáme dôležité informácie, ktoré zásadným spôsobom ovplyvňujú rozvoj a vzdelávanie detí i dospelých ako aj zaujímavé informácie všeobecného rozhľadu.

Filantropia (z gréckeho filein, milovať a anthrópos, človek - láska k človeku) znamená humanisticky motivovanú dobročinnosť, dávanie peňazí, tovaru, času alebo úsilie pre podporu všeobecne prospešného účelu. Ide tiež o akýkoľvek altruistický čin, ktorý smeruje k podpore dobra alebo k zlepšovaniu kvality života.

Prečo IJaV filantropia ?

Spoločnosť IJaV bola založená ako verejne prospešná spoločnosť, ktorá reaguje na zväčšujúci sa rozdiel medzi stavom vzdelanosti a vzdelávania v našej krajine a medzi skutočnou, narastajúcou potrebou. Časť poznatkov a postrehov, ktoré nie sú predmetom našich kurzov a školení, sme sa rozhodli sprístupniť formou týchto podstránok. Veríme, že i vy prispejete svojimi nápadmi k všeobecnému prospechu a podelíte sa o vaše vedomosti, ktoré nie sú úplne bežné, v štátnom školstve sa na ne zabúda alebo sa ich hodnota nedoceňuje.

Misia

V súčasnom svete existuje veľké množstvo dôležitých informácií, ktoré sú ale často skryté pod nánosom bulvárnej hlušiny. Bežný človek sa k potrebným informáciám dostane len náhodou.

Našou misiou je poskytnúť našim študentom, zákazníkom a priaznivcom pestrú databázu kvalitných a užitočných informácií, ktoré budú koncentrované na týchto podstránkach.

Vízia

Zapojiť schopných ľúdí z radov verejnosti do tohto prospešného projektu a vytvoriť cenný zdroj poznatkov o súčasnom svete.

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...