• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Pobočka je dlhodobo zatvorená.
V prípade záujmu o preklady, alebo kurzy sa obráťte na pobočku v Považskej Bystrici.

Kurzy účtovníctva v Púchove

 • Naše akreditované kurzy sú určené najmä pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní zvládnu problematiku účtovania v účtovníctve na počítačoch.
 • Kurz účtovníctva sa učí výlučne na PC v programoch Alfa, Omega, Olymp od firmy Kros.
 • Kurzy sú organizované v moderných počítačových učebniach.
 • Celá výučba sa koná na počítačoch čo zvyšuje efektivitu kurzu a tiež použiteľnosť nadobudnutých vedomostí v praxi.

Prečo odporúčame kurzy výlučne vyučované na PC?

Vďaka nemalej investícii do výpočtovej techniky a prechodu z papierového ručného účtovníctva na elektronické účtovníctvo v PC sa nám podarilo výrazne skrátiť časový rozsah kurzov. Vzhľadom na túto úsporu sme alikvotne znížili i cenu za kurz. Dnes už nikto neúčtuje ručne - odmietnite kurzy, v ktorých sú počítače používané len na ilustráciu. Ak hľadáte najkvalitnejší kurz za dobrú cenu, ste na správnom mieste.

Overte si, či kurz účtovníctva, o ktorý máte záujem, je skutočne vyučovaný v plnej miere prostredníctvom PC. Krátka ukážka práce na PC nestačí. Bez vedomosti účtovania na PC budú Vaše vedomosti a skúsenosti zastarané a nedostatočné.
Kurzy účtovníctva prebiehajú počas celého roka.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Počet miest v kurzoch je limitovaný, prihláste sa už dnes!

NOVINKA: podvojné účtovníctvo pre pokročilých - účtovné príklady a problémy

Cieľ kurzu

Tento kurz je určený pre účtovníkov v praxi, ktorí potrebujú prediskutovať komplikované a nejasné účtovné problémy. Kurz prebieha na počítači v programe Omega za asistencie skúseného lektora, ktorý Vám poradí a pripraví si pre Vás viaceré ukážkové príklady. Trvanie kurzu je 12 hodín, cena 69 eur.

Akreditované kurzy účtovníctva pre začiatočníkov

Cieľ kurzu

Kurz Vás pripraví na samostatné vedenie účtovníctva. Bez problémov zvládnete orientáciu v ekonomike, legislatíve a daňovej problematike. Vaše štúdium bude celé prebiehať výlučne na počítači, čím získate potrebné praktické skúsenosti a zručnosti. Problémom pre Vás nebudú daňové priznania k DPH, priznania k dani z príjmov právnických osôb, rôzne formuláre a tlačivá.

Cenník kurzov účtovníctva

Cenník je platný pre skupinu min. 3 študentov. V prípade záujmu o individuálny, popr. DUO kurz je cena určená dohodou. Ceny sú bez DPH, k cieľovej cene je potrebné prirátať aktuálnu sadzbu DPH!

Kurz sa platí minimálne 7 dní pred začatím kurzu. Počet účastníkov je obmedzený počtom počítačov, preto je rezervácia platná až po zaplatení poplatku za kurz.

Iné výhody:

 • akreditovaný program MŠVVaŠ SR,
 • prehľadné skriptá, individuálny prístup, efektívna dĺžka kurzu,
 • profesionálni lektori z praxe,
 • študijné materiály sú zahrnuté v cene kurzu.

Organizujeme :

 • kurzy jednoduchého účtovníctva
 • kurzy podvojného účtovníctva
 • kurzy mzdového účtovníctva (podľa záujmu, zľava 15% pri absolvovaní modulov jednoduchého a podvojného účtovníctva)

 

 

 

Kľúčové slová: rekvalifikačný kurz púchov, rekvalifikačné kurzy púchov, kurz podvojného účtovníctva púchov, kurzy podvojného účtovníctva púchov, kurz účtovníctva púchov, kurzy účtovníctva púchov, kurz jednoduchého účtovníctva púchov, kurzy jednoduchého účtovníctva púchov, podvojné účtovníctvo púchov, jednoduché účtovníctvo púchov, mzdové účtovníctvo púchov, kurz účtovníctva na pc púchov, kurz účtovníctva na počítači púchov, kurz púchov, kurzy púchov, kurz PU, kurzy PU, uctovnictvo PU, 

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...