• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Kurzy účtovníctva v Levoči

POZOR! SUPER AKCIA 2v1

V ponuke sú kombinované kurzy účtovníctva:

 • Jednoduché + mzdové účtovníctvo  za 199 eur / 52 vyučovacích hodín
 • Podvojné + mzdové účtovníctvo za 230 eur / 64 vyučovacích hodín
Neváhajte a využite naše zľavy!  Ponuka platí do 31.10.2016

 

Kurzy sú určené najmä pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní zvládnu problematiku účtovania v účtovníctve na počítačoch. Kurz účtovníctva sa učí na PC v programoch Alfa, Omega, Olymp od firmy Kros.Kurzy sú organizované v moderných počítačových učebniach.Celá výučba sa koná na počítačoch čo zvyšuje efektivitu kurzu a tiež použiteľnosť nadobudnutých vedomostí v praxi. Nejde teda o papierové účtovníctvo, ale o moderné- počítačové, ako ho dnes vyžadujú všetky organizácie a spoločnosti. Pracujeme a školíme sa prevažne na softwéri firmy Kros, ktorá má momentálne najsilnejšie zastúpenie na trhu. (Alfa, Omega, Olymp).

 

Cieľ kurzu:

Kurz Vás pripraví na samostatné vedenie účtovníctva. Bez problémov zvládnete orientáciu v ekonomike, legislatíve a daňovej problematike. Vaše štúdium bude celé prebiehať výlučne na počítači, čím získate potrebné praktické skúsenosti a zručnosti. Problémom pre Vás nebudú daňové priznania k DPH, priznania k dani z príjmov právnických osôb, rôzne formuláre a tlačivá.

Výhody kurzu

 • prehľadné skriptá, moderné učebne, individuálny prístup, efektívna dĺžka kurzu,
 • profesionálni lektori z praxe,
 • študijné materiály sú zahrnuté v cene kurzu

Miesto kurzu:

Inštitút jazykov a vzdelávania Levoča

Kontaktné údaje

 

Kľúčové slová: kurz podvojného účtovníctva Levoča, kurzy podvojného účtovníctva Levoča, kurz účtovníctva Levoča, kurzy účtovníctva Levoča, kurz jednoduchého účtovníctva Levoča, kurzy jednoduchého účtovníctva Levoča, podvojné účtovníctvo Levoča, jednoduché účtovníctvo Levoča, mzdové účtovníctvo Levoča, kurz účtovníctva na pc Levoča, kurz účtovníctva na počítači Levoča, kurz Levoča, kurzy Levoča, rekvalifikačný kurz Levoča, rekvalifikačné kurzy Levoča

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...