• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Vážení klienti, v období prerušenia výučby v školách vyhlásenej miestnymi, alebo štátnymi úradmi prerušujeme vyučovanie aj v priestoroch našej pobočky od 16.03.2020,    >>>

Kurzy účtovníctva v Michalovciach

Kurzy účtovníctva sú určené najmä pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní zvládnu problematiku účtovania v účtovníctve na počítačoch. Kurz účtovníctva sa učí na PC v programoch Alfa, Omega, Olymp od firmy Kros, v prípade záujmu je možné idividuálne vyučovať aj program Pohoda a v program MRP.

Kurzy účtovníctva sú organizované v moderných počítačových učebniach vybavených premietacím projektorom. Celá výučba sa koná na počítačoch, čo zvyšuje efektivitu kurzu a tiež použiteľnosť nadobudnutých vedomostí v praxi.

Organizujeme:

Kurzy jednoduchého účtovníctva

 • vyučuje sa v účtovnom programe ALFA,   rozsah: 32 hodín (2x4 vyučovacie hodiny  týždenne)
 • cena kurzu  je 125€    (pre právnické osoby,  platcov DPH je k  tomuto poplatku pripočítaná DPH ) 

Kurzy podvojného účtovníctva

 • vyučuje sa v účtovnomprograme OMEGA,  rozsah: 44 hodín (2x4 vyučovacie hodiny  týždenne)
 • cena kurzu  je 189€ (pre právnické osoby,  platcov DPH je k  tomuto poplatku pripočítaná DPH ) 

Kurzy jednoduchého a  podvojného účtovníctva spolu v jednom cykle 76 hodín

 • cena kurzu  290€ (pre právnické osoby,  platcov DPH je k  tomuto poplatku pripočítaná DPH )

Kurzy mzdového účtovníctva + personalistiky

 • vyučuje sa v účtovnom programe OLYMP,   rozsah: 25 hodín ( 2x4 vyučovacie hodiny  týždenne) 
 • cena kurzu je 189€ (pre právnické osoby,  platcov DPH je k  tomuto poplatku pripočítaná DPH )

Akreditované kurzy JÚ + PÚ

 • v prípade záujmu o rozšírený kurz Účtovníctva akreditovaný Ministerstvom školstva SR v rozsahu 115 vyuč. hodín, nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom
Po ukončení kurzu obdržíte certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.
Prihlásiť na kurz sa môžete mailom, telefonicky, alebo osobne v našej kancelárii.

Prečo odporúčame kurzy účtovníctva výlučne vyučované na PC?

Vďaka nemalej investícii do výpočtovej techniky a prechodu z papierového ručného účtovníctva na elektronické účtovníctvo v PC sa nám podarilo výrazne skrátiť časový rozsah kurzov účtovníctva. Vzhľadom na túto úsporu sme úmerne znížili i cenu za kurz. Dnes už nikto neúčtuje ručne - odmietnite kurzy, v ktorých sú počítače používané len na ilustráciu. Ak hľadáte najkvalitnejší kurz za dobrú cenu, ste na správnom mieste.

Overte si, či kurz účtovníctva v inej školiacej organizácii , o ktorý máte záujem, je skutočne vyučovaný v plnej miere prostredníctvom PC. Krátka ukážka práce na PC nestačí. Bez vedomosti účtovania na PC budú Vaše vedomosti a skúsenosti zastarané a nedostatočné.

Cieľ kurzu

Kurz Vás pripraví na samostatné vedenie účtovníctva. Bez problémov zvládnete orientáciu v ekonomike, legislatíve a daňovej problematike. Vaše štúdium bude celé prebiehať výlučne na počítači, čím získate potrebné praktické skúsenosti a zručnosti. Problémom pre Vás nebudú daňové priznania k DPH, priznania k dani z príjmov právnických osôb, rôzne formuláre a tlačivá.

 • Kurz Vás pripraví na samostatné vedenie účtovníctva.
 • Priebeh kurzu je zabezpečený profesionálnou lektorkou z praxe.

 

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...