• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Vážení zákazníci, pobočke skončila licencia a je ZATVORENÁ.

PREKLADY DOKUMENTOV vybaví naša centrála v Žiline, email:
 • +421 41 763 7325
 • +421 904 444 566
DOUČOVANIE - prejdite na SmartBooks, nové a lepšie riešenie www.smartbooks.sk 

Kurzy účtovníctva v Liptovskom Mikuláši

Kurzy účtovníctva Liptovský Mikuláš

Inštitút jazykov a vzdelávania Vám ponúka v Liptovskom Mikuláši nasledovné kurzy:

 • Kurz jednoduchého účtovníctva v Liptovskom Mikuláši
 • kurz podvojného účtovníctva v Liptovskom Mikuláši
 • kurz mzdového účtovníctva v Liptovskom Mikuláši
 • kurz podvojného účtovníctva pre pokročilých v Liptovskom Mikuláši
 • individuálne konzultácie z účtovníctva v Liptovskom Mikuláši s účtovníkom z praxe

 

Kurz jednoduchého účtovníctva Liptovský Mikuláš - jednoduché účtovníctvo Liptovský Mikuláš

Rozsah výučby kurzu jednoduchého účtovníctva Liptovský Mikuláš je 32 vyučovacích hodín. Obvykle výučba prebieha 2 krát do týždňa po 4 vyučovacie hodiny v programe ALFA. V koncepcii výučby jednoduchého účtovníctva v Liptovskom Mikuláši je zahrnutá legislatívna stránka, teória a prax a to celé je realizované výhradne na počítači v účtovnom software ALFA.

Pre koho je jednoduché účtovníctvo Liptovský Mikuláš určené?

Ak ste podnikateľ, ktorý nie je zapísaný v obchodnom registri, fyzická osoba, ktorá podniká alebo vykonáva inú samostatnú zárobkovú činnosť (napr. audítor, daňový poradca, lekár, notár...), príspevková organizácia, občianske združenie, cirkev a náboženská spoločnosť, alebo pracujete pre vyššie spomenutých, prípadne ste sa rozhodli samostatne podnikať a viesť účtovníctvo pre vyššie spomenutých.

Čo Vás kurz jednoduchého účtovníctva Liptovský Mikuláš naučí?

Naučíme Vás účtovať v sústave jednoduchého účtovníctva, prejdeme s Vami zaúčtovávanie jednotlivých položiek a naučíme Vás uzatvárať účtovný rok a to všetko so skúseným lektorom z praxe a na počítači!

Kurz podvojného účtovníctva Liptovský Mikuláš - podvojné účtovníctvo Liptovský Mikuláš

Rozsah výučby kurzu podvojného účtovníctva Liptovský Mikuláš je 44 vyučovacích hodín. Obvykle výučba prebieha 2 krát do týždňa po 4 vyučovacie hodiny v programe OMEGA. V koncepcii výučby podvojného účtovníctva v Liptovskom Mikuláši je zahrnutá legislatívna stránka, teória a prax a to celé je realizované výhradne na počítači v účtovnom software OMEGA.

Pre koho je podvojné účtovníctvo Liptovský Mikuláš určené?

Ak ste fyzická osoba, ktorá z určitých príčin musí viesť podvojné účtovníctvo, vlastníte s.r.o, v.o.s, k.s., a.s,..., alebo pracujete pre vyššie spomenutých, prípadne ste sa rozhodli samostatne podnikať a viesť účtovníctvo pre vyššie spomenutých.

Čo Vás kurz podvojného účtovníctva Liptovský Mikuláš naučí?

Naučíme Vás účtovať v sústave podvojného účtovníctva, prejdeme s Vami zaúčtovávanie všetkých účtovných tried a zrealizujeme s Vami účtovnú závierku a výkazy a to všetko so skúseným lektorom z praxe a na počítači!

 

Kurz mzdového účtovníctva Liptovský Mikuláš - mzdové účtovníctvo Liptovský Mikuláš

Rozsah výučby kurzu mzdového účtovníctva Liptovský Mikuláš je 25 vyučovacích hodín. Obvykle výučba prebieha 2 krát do týždňa po 4 vyučovacie hodiny v programe OLYMP. V koncepcii výučby mzdového účtovníctva v Liptovskom Mikuláši je zahrnutá legislatívna stránka, teória a prax a to celé je realizované výhradne na počítači v účtovnom software OLYMP.

Pre koho je mzdové účtovníctvo Liptovský Mikuláš určené?

Ak máte aspoň jedného zamestnanca, alebo pracujete pre firmu s minimálne jedným zamestnancom, prípadne ste sa rozhodli samostatne podnikať a viesť aj mzdové účtovníctvo.

Čo Vás kurz mzdového účtovníctva Liptovský Mikuláš naučí?

Naučíme Vás počítať mzdy, realizovať odvody do poisťovní, vypracovať ročné zúčtovanie a to všetko so skúseným lektorom z praxe a na počítači!

Kurz podvojného účtovníctva pre pokročilých Liptovský Mikuláš - podvojné účtovníctvo pre pokročilých Liptovský Mikuláš

Rozsah výučby kurzu podvojného účtovníctva pre pokročilých Liptovský Mikuláš je 24 vyučovacích hodín. Obvykle výučba prebieha 2 krát do týždňa po 4 vyučovacie hodiny v programe OMEGA. V koncepcii výučby podvojného účtovníctva pre pokročilých v Liptovskom Mikuláši sú zahrnuté praktické príklady, s ktorými je možné stretnúť sa v praxi a to celé výhradne na počítači v účtovnom software OMEGA.

Pre koho je podvojné účtovníctvo pre pokročilých Liptovský Mikuláš určené?

Ak ste sa rozhodli upevniť si praktické vedomosti z podvojného účtovníctva, ak sa chcete zdokonaliť, ak ste dlhšie v podvojnom účtovníctve nepracovali a teraz by ste mali začať, ak si chcete byť v riešení účtovných prípadov istejší, prípadne ovládate 100% teóriu podvojného účtovníctva a chýba Vám prax v účtovnom programe.

Čo Vás kurz podvojného účtovníctva pre pokročilých Liptovský Mikuláš naučí?

Prejdeme s Vami rozmanité účtovné prípady a príklady, s ktorými sa v praxi môžete stretnúť, alebo s ktorými sa stretávate a v ich riešení ste si nie celkom istí a to všetko so skúseným lektorom z praxe a na počítači!

Individuálne konzultácie z účtovníctva v Liptovskom Mikuláši s účtovníkom z praxe

Nepotrebujete absolvovať celý kurz ale trápi vás len určitý účtovný prípad, prípadne ste si nie istí, ako zaúčtovať nejakú položku? Príďte sa poradiť so skúseným účtovníkom s niekoľkoročnou praxou.

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...