• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Jazyková škola v KNM

 Jazyková škola  

Inštitút jazykov a vzdelávania KNM

 

Prebieha zápis do kuzov od septembra 2021

 

Otvárame skupinové kurzy(3-6 študentov), duo kurzy (2 študenti) a individuálne jazykové kurzy:

ANGLICKÝ, NEMECKÝ, RUSKÝ JAZYK a INÉ

PRE žiakov ZŠ, SŠ, mládež, pre dospelých a maturantov ako i detí predškolských zariadení.

 

Garantujeme zlepšenie prospochu v škole! (* informujte sa osobne v kancelárií)

Sme zameraný predovšetkým na komunikáciu v danom jazyku.

Prihlášky príjmame od 25. júla do 17. septembra 2021 osobne v kancelárii IJaV KNM alebo na tel. č. 0917 877 809. 

 

Kontakt:

0917877809

osobne v kancelárii na Belanského 193 (1. poschodie),50m od lekárne Sv.Lukáša.

 

Otestujte sa bezplatne on-line hneď teraz, test nájdete vľavo hore v hlavičke.

Elektronická prihláška  vľavo hore.

 

jazyková škola Kysucké Nové Mesto

Kto sme?

Sme jazyková škola v Kysuckom Novom Meste a v ďalších 32 mestách. Prvá pobočka jazykovej školy IJaV na Slovensku vznikla v roku 2004. Vďaka kvalite služieb sa za trinásť rokov od jej vzniku zmenila na najväčšiu súkromnú jazykovú školu s najväčším pokrytím Slovenska. Precízny dôraz na výber kvalitných zamestnancov zaručil jej rýchly rozvoj a neustále napredovanie. Dnes sa môžeme pochváliť vynikajúcou vyučovacou metódou a jedinečným efektívnym spôsobom inteligentného eLearningu. Jazyková škola Kysucké Nové Mesto naplní očakávania i najnáročnejších študentov.

Jazyková škola Kysucké Nové Mesto

Veríme v dôležitosť vzdelávania, v to, že od neho závisí úspech jednotlivca ale i celej spoločnosti. Vidieť váš úspech je pre nás dôležité.

 • Máme nadšenie pre potreby a motiváciu študenta. Vyučovanie je pre nás potešenie, našu prácu korunuje vaša spokojnosť a referencia vaším známym.
 • Zlepšovanie našich služieb je pre nás prioritou, aby sme udržali vysoký kredit.
 • Sme dôslední a venujeme veľkú pozornosť detailom. V IJaV - jazyková škola Kysucké Nové Mesto nám záleží na vašej spokojnosti.
 • Sme priekopníkom v oblasti využitia moderných technológií, ktoré využívame pri vyučovacom pocese. Efektivita je základným princípom jazykovej školy ako i jazykových kurzov.

 

Aj tá najlepšia jazyková škola musí zaručene dodržiavať nasledovný postup vášho prijatia na štúdium:

 • vyplníte úvodný komplexný elektronický test vašich neverbálnych vedomostí z cudzieho jazyka (gramatika, slovná zásoba)
 • v rozhovore objasníte jazykovej konzultantke vaše doterajšie skúsenosti, potreby, motiváciu, ciele, zameranie, špeciálne požiadavky, časové možnosti, požiadavky na efektivitu a formu štúdia
 • jazyková škola vám ponúkne jazykové kurzy presne podľa vašich individuálnych potrieb

Prečo sa rozhodnúť pre IJaV - jazyková škola Kysucké Nové Mesto?

 • Výučba kvalitnými, kvalifikovanými a skúsenými lektormi. Najväčší dôraz kladieme na výber kvalitných lektorov.
 • Efektívna vyučovacia metóda. Komunikatívna vyučovacia metóda odporúčaná Radou Európy je dlhodobo No.1 vo svete metód vyučovania cudzieho jazyka. Vylepšená komunikatívna metóda 3E, ktorú využíva IJaV je najvyššou zárukou efektívnosti výučby anglického jazyka.
  Komunikatívna (priama) metóda má nasledovné základné znaky - dôraz je na vete, myšlienke a asociácií. Situačnosť je dominantná a prevláda nad systémom a štruktúrou. Je kladená preferencia intuície a imitácie pred uvedomelosťou, syntagmatiky pred paradigmatikou, subkognície a indukcie pred kogníciou a dedukciou.
 • Garancia trvania. Sme jedna z mála jazykových škôl, ktorá vám garantuje vyučovanie počas celého roka. Vďaka kvalite našej výučby ako i systému celoročných kurzov študenti v priebehu roka nestrácajú záujem o štúdium, a preto sa nemusíte báť, že po prvom alebo druhom trimestri sa vaša skupina rozpadne. (Pozor, ide o veľký problém bežných súkromných jazykových škôl.)
 • Individuálny prístup v individuálnych kurzoch alebo v malých skupinkách. Najefektívnejší spôsob výučby je individuálny kurz. Ak niekomu viac vyhovuje práca v miniskupinkách, na výber má duo, trio, mikro a miniskupinky, pri ktorých sa lektor môže sústrediť na nedostatky každého študenta. Väčšie skupiny sú neefektívne, a preto sa nedoporučujú.
 • Úspora času a financií. Študenti, ktorí sa učia metódou Komunikatívnou 3E metódou sa naučia cudzí jazyk oveľa rýchlejšie v porovnaní so študentami iných metód. Znamená to úsporu času a finančných prostriedkov vynaložených na vzdelávanie.
 • Prijateľné ceny. Vďaka efektívnemu manažmentu sú ceny našich kurzov veľmi výhodné pre všetky druhy kurzov. Jazyková škola Kysucké Nové Mesto zabezpečí pre vás kurz podľa vašich možností a potrieb.
 • Viac než by ste čakali. Naše vyučovacie hodiny sú obohatené o množstvo podporných aktivít zameraných na čo najefektívnejšie pochopenie a upevnenie cudzieho jazyka.
 • Široký výber kurzov. Lektorka - jazyková konzultantka vám pomôže vybrať najvhodnejší typ jazykového kurzu - individuálny, konverzačný, miniskupinový, alebo firemný.
 • Výborná dostupnosť. Všetky naše pobočky sa nachádzajú na dobre dostupných lokalitách v centre miest.

Sídlo jazykovej školy v Kysuckom Novom Meste

Jazyková škola v Kysuckom Novom Meste je situovaná v centre mesta na Belanského ulici, 50m od COOP Jednota. Vďaka výhodnej polohe na pešej zóne sa nachádza cca 2 minúty chôdze od železničnej aj od autobusovej stanice.

Parkovacie miesta

Študenti jazykovej školy v Kysuckom Novom Meste parkujú priamo vo dvore, alebo na priľahlých parkoviskách inštitútu.

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...